Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1950-tal, Lammhults möbler, mahognyfanér, höjd ca 63, 110x70 cm, 3 iläggskivor á 30,5 cm
Bruksslitage
718464
2019-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här