Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1950-tal, Lammhults möbler, mahognyfanér, höjd ca 63, 110x70 cm, 3 iläggskivor á 30,5 cm

Bruksslitage

718464

2019-12-25