Sockerskin i silver

Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver
Sockerskin i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSKRIN, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, rokokostil, höjd ca 12 cm, vikt ca 575 g

Lös lockknopp

718468

2019-12-25