Funkislampa

Funkislampa
Funkislampa
Funkislampa
Funkislampa
Funkislampa
Funkislampa
Funkislampa
Funkislampa

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

SOLLAMPA/LÄKARLAMPA, golvlampa, funkis, 1930/40-tal, ställning i stål, förkromad skärm, fyrpassfot i svartlackerad järn, brickmärkt "Original Hanau", Tyskland, reglerbar, höjd ca 157, skärmens diameter ca 35,5 cm

Smärre slitage, omdragen, kompletterad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

718485

2019-12-27