Lisa Larson figurin
Vollendet
2019-12-25
718486
| Höchstes Gebot | 12 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LISA LARSON, "Samhällsdebatten", figurin, Gustavsberg, stengods, bemålad och tryckt dekor, stämpelmärkt Lisa L Gustavsberg, höjd ca 39 cm
Lagning, nagg