Stråke

Stråke
Stråke
Stråke
Stråke
Stråke
Stråke

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÅKE, Gustaf Richard Geipel, märkt G. R. Geipel, längd ca 74 cm

Slitage, tagel med skador

718497

2019-12-25