Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1950-55, höjd 12-14 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage, enstaka mindre nagg.

718500

2020-01-24