1-par kådor signerade

1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade
1-par kådor signerade

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

KÅSOR, 1-par, oidentifierade, monogramsignerade, möjligen WA, björk samt graverat renhorn, mått ca 15-16 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Obetydligt slitage

718501

2019-12-30