Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
KÅSOR, 1-par, oidentifierade, monogramsignerade, möjligen WA, björk samt graverat renhorn, mått ca 15-16 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Obetydligt slitage
718501
2019-12-30