Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1950-55, höjd 10-16 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage, enstaka nagg.

718506

2020-01-24