Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1950-55, höjd 10-16 cm.
"Tema Goebel"
Sedvanligt ytslitage, enstaka nagg.
718506
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här