Gungstol
2019-12-25
718507
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNGSTOL, 1900-talet första hälft, svartlackerat böjträ, ryggbricka och sits i rotting, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, repor, färgbortfall