Nápphi signerad FB

Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB
Nápphi signerad FB

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MJÖLKSTÄVA/ NÁPPHI, monogramsignerad FB, möjligen Frans Blind, björk med skuren dekor, längd ca 27 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Obetydligt slitage

718516

2019-12-30