Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, bordet fanérat i alm, 1930/40-tal, funkis, höjd 155, 56x34 cm

Slitage, fanérbortfall, torrsprickor

718518

2019-12-25