Orientmatta Isfahanian

Orientmatta Isfahanian
Orientmatta Isfahanian
Orientmatta Isfahanian
Orientmatta Isfahanian
Orientmatta Isfahanian
Orientmatta Isfahanian

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

ORIENTMATTA, Isfahanian, Persien, signerad Kashan. Sig_Isfehanian. 203., beige botten, ull på bomullsvarp, ca 391x300 cm

Smärre slitage

718523

2019-12-29