Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KISTA, 1700-talets början, barock, fanér i alm och almrot, urnformad nyckelskylt i mässing, originallås med nyckel, kartusch med ägarmonogram i intarsia "C v L", höjd ca 82, 118x60 cm, originalnyckel medföljer

Lagningar

718537

2019-12-29