Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT (3) Kina, 1700/1800-tal, samtliga med dekor i underglasyrblått, diameter mellan ca 19,5x37 cm
det stora fatet med spricka och nagg, det mellanstora fatet med flera nagg, slitage
718548
2019-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här