Johannes Hedegaard figuriner Royal Copenhagen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES HEDEGAARD, figuriner, 2 st, Kunglig Dansk, stengods, höjd ca 40-42 cm

En figurin med omfattande skador och lagningar

718549

2019-12-26