Cecilia Haupt oljemålning

Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CECILIA HAUPT, (född 1972): "Svek", signerad o daterad a tergo -00, olja på pannå, ca 13,5x13 cm

718550

2020-01-12