Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal, blåmålat, dubbla slag, varav ett rundat, höjd 75, 106x36, totallängd 166 cm
Slitage, senare bemålning
718553
2020-01-05