Cecilia Haup oljemålning

Cecilia Haup oljemålning
Cecilia Haup oljemålning
Cecilia Haup oljemålning
Cecilia Haup oljemålning

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CECILIA HAUPT, (född 1972): "Flykt", signerad o daterad a tergo -00, olja på pannå, ca 13,5x13 cm

718557

2020-01-12