Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, signerad och Thorell -51, ca 18x28 cm

Någon smärre repa

718581

2020-01-09