Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, signerad och Thorell -51, ca 18x28 cm
Någon smärre repa
718581
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här