Hans Wigert etsningar

Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade, delvis numrerade, etsningar, varierande format, oramade

718592

2020-01-11