Hans Wigert etsningar

Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade och numrerade, etsningar, varierande format, oramade

Hanteringsveck

718596

2020-01-11