Hans Wigert etsningar
Closed
2020-01-11
718597
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade, delvis numrerade, etsningar, varierande format, oramade