Hans Wigert etsningar

Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): (4) Figurkompositioner, signerade, delvis numrerade, etsningar, varierande format, oramade

718597

2020-01-11