Bordslampor 1 par sent 1900-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, sent 1900-tal, patinerad mässing, höjd inkl skärm ca 67 cm

Funktion garanteras ej, skärmar med slitage

718603

2020-01-09