Hans Wigert färglitografier

Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier
Hans Wigert färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): (2) Figurkompositioner, signerad samt dedikation resp signerad och numrerad, färglitografi, vardera ca 47x63 cm, oramade

Blekta, hanteringsveck

718608

2020-01-11