Omega Constellation armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1970-tal, boett guld/ stål, automatiskt urverk, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, krona med Omega symbol, armband modell dubbel fiskben, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, rödguld, 18K, diam ca 35 mm, bruttovikt ca 80.5 g

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

718615

2019-12-29