Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BOKHYLLA, alt. sekretär, 1900-talets mitt, teak, med bokhylleuppsats, nedre skåpdel med hyllplan, höjd ca 173, 120x37,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, smärre avslag, ställvis faneravslag

718616

2019-12-28