Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BOKHYLLA, alt. sekretär, 1900-talets mitt, teak, med bokhylleuppsats, nedre skåpdel med hyllplan, höjd ca 173, 120x37,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, smärre avslag, ställvis faneravslag
718616
2019-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner