Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, silver, Osmanska riket, sultan Abd Al-HAMID II, omkring 1876-1909, delvis förgylld, höjd ca 8, total vikt ca 73 g
Smärre åldersrelaterat slitage
718618
2019-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här