Fredrik Frisendahl gips

Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips
Fredrik Frisendahl gips

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FREDRIK FRISENDAHL (1891-1984): Mansfigur, signerad Fredrik Frisendahl, grönpatinerad gips, höjd ca 37 cm

Smärre nagg

718638

2019-12-29