Figuriner Kina

Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER (3), Kina i form av tre lyckogudar, sent 1900-tal, porslin, höjd ca 35-37 cm

Smärre slitage

718643

2019-12-26