Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 10 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1990-2000-tal, höjd 9-10,5 cm.

"Tema Goebel"

Sedvanligt ytslitage.

718649

2020-01-24