Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 10 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1990-2000-tal, höjd 9-10,5 cm.
"Tema Goebel"
Sedvanligt ytslitage.
718649
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här