Bo Hultén litografier i mapp

Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp
Bo Hultén litografier i mapp

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BO HULTÉN (född 1945): (57) Figurkompositioner, landskap, porträtt, signerade o numrerade, litografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

718653

2020-01-10