Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO HULTÉN (född 1945): (57) Figurkompositioner, landskap, porträtt, signerade o numrerade, litografier, varierande mått, oramade
Hanteringsveck
718653
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här