Plakett i silver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PLAKETT, sterlingsilver, bröllopstavala med Konung Carl XVI Gustaf och Drottning Silvia, Utgiven av Guldfynd Plakett Ab, 1976, limiterad utgåva om 2500 exemplar, varav denna numrerad 225, vikt enligt påskift a tergo 88 g, mått ca 37x32 cm
SMärre slitage
718666
2019-12-27