Plakett i silver

Plakett i silver
Plakett i silver
Plakett i silver
Plakett i silver
Plakett i silver
Plakett i silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLAKETT, sterlingsilver, bröllopstavala med Konung Carl XVI Gustaf och Drottning Silvia, Utgiven av Guldfynd Plakett Ab, 1976, limiterad utgåva om 2500 exemplar, varav denna numrerad 225, vikt enligt påskift a tergo 88 g, mått ca 37x32 cm

SMärre slitage

718666

2019-12-27