Stig-Owe Jemseby
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STIG-OWE JEMSEBY (1941): Satellit, collage, numrerad 1/75, signerad och daterad Stig-Owe Jemseby 79
Kuntoraportti
718670
Päivämäärä:
2019-12-25