Stig-Owe Jemseby

Stig-Owe Jemseby
Stig-Owe Jemseby

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STIG-OWE JEMSEBY (1941): Satellit, collage, numrerad 1/75, signerad och daterad Stig-Owe Jemseby 79

Kuntoraportti

718670

Päivämäärä:

2019-12-25