Carli Bauer figurin

Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLI BAUER, Wien, figurin, 1960-tal, läsande man, glaserad terracotta, stämpelsignerad i botten, höjd ca 24 cm

718735

2019-12-27