Engelsk canterbury från 1900-talet

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

TIDNINGSSTÄLL, sk. canterbury, England, 1900-tal, mahogny, spjälor, sarglåda, ben med hjultrissor, höjd ca 54, 55x35 cm

Slitage

718738

2020-01-13