Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
TIDNINGSSTÄLL, sk. canterbury, England, 1900-tal, mahogny, spjälor, sarglåda, ben med hjultrissor, höjd ca 54, 55x35 cm
Slitage
718738
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här