Nyrokoko stol

Nyrokoko stol
Nyrokoko stol
Nyrokoko stol
Nyrokoko stol
Nyrokoko stol
Nyrokoko stol
Nyrokoko stol
Nyrokoko stol

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

STOL, nyrokoko, 1800-talets slut, fast stoppad sits, höjd 94 cm, bredd 48 cm, sitthöjd ca 46 cm.

Slitage, lagningar

718749

2020-01-13