Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
STOL, nyrokoko, 1800-talets slut, fast stoppad sits, höjd 94 cm, bredd 48 cm, sitthöjd ca 46 cm.
Slitage, lagningar
718749
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här