Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vandare, signerad och daterad o Hermelin 95, olja på duk, ca 31x51 cm

718753

2020-01-08