Timo Solin

Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin
Timo Solin

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Hörnrelief, signerad och daterad -86, mixed media, höjd 93 cm

718754

2020-01-08