Matbord och fyra stolar

Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar
Matbord och fyra stolar

Såld för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

MATBORD OCH STOLAR, 4 st, Asko 1950-tal, utdragbart bord 130x90 cm, med tre iläggsskivor à 30 cm, höjd 72 cm, totallängd ca 162 cm. Stol, bredd 43 cm, sitthöjd 44 cm, totalhöjd 89 cm.

Slitage och repor.

718764

2020-01-14