Matbord och fyra stolar
Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
MATBORD OCH STOLAR, 4 st, Asko 1950-tal, utdragbart bord 130x90 cm, med tre iläggsskivor à 30 cm, höjd 72 cm, totallängd ca 162 cm. Stol, bredd 43 cm, sitthöjd 44 cm, totalhöjd 89 cm.
Slitage och repor.
718764
2020-01-14