LG Lundberg färglitografier

LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier
LG Lundberg färglitografier

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): (5) Figurscener, signerade o numrerade, färglitografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck, gulnader

718767

2020-01-11