Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (18) Kompositioner, signerade, linoleumsnitt och litografier, varierande mått, oramade
Hanteringsveck
718778
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här