Petter Zennström grafiska blad

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (13) Mestadels politiska figurscener, signerade, linoleumsnitt och litografier, varierande mått, oramade

718782

2020-01-11