Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Två stycken figurkompositioner, signerade och numrerade 17/95, 26/90, bildstrl: ca 51x71 cm, 75x50 cm.

718790

2019-12-29