Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Två stycken figurkompositioner, signerade och numrerade 17/95, 26/90, bildstrl: ca 51x71 cm, 75x50 cm.
718790
2019-12-29