Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850, studsare, Huskvarna faktori 1852, stock med otydlig märkning, längd 47 cm

Omfattande slitage, korrosion, kolvlagning, håller ej i spänn

718791

2020-01-09