Georg Pauli

Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): God morgon Hanna, signerad G Pauli på baksidan, olja på pannå, ca 29x29 cm

718793

2019-12-27