Taburetter 1 par gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fast stoppad sits, mahogny, beslag och fotavslutningar av mässing, märkta med plakett Carlsson & Reicke Stockholm Möbelaffär, höjd 43, 40x40 cm
Smärre slitage
718798
2020-01-12