Taburetter 1 par gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fast stoppad sits, mahogny, beslag och fotavslutningar av mässing, märkta med plakett Carlsson & Reicke Stockholm Möbelaffär, höjd 43, 40x40 cm

Smärre slitage

718798

2020-01-12