Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
BALTHASAR BESCHEY (1700-tal), hans krets: De tre gracerna, olja på pannå, ca 30x23 cm
lagningar, retuscher, färgbortfall
718799
2019-12-27