Balthasar Beschey hans krets oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

BALTHASAR BESCHEY (1700-tal), hans krets: De tre gracerna, olja på pannå, ca 30x23 cm

lagningar, retuscher, färgbortfall

718799

2019-12-27