Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOALETTBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, målat, oval spegel, fem lådor, höjd ca 189, 118x58 cm
Slitage, färgbortfall
718800
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här