Toalettbord gustaviansk stil

Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil
Toalettbord gustaviansk stil

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOALETTBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, målat, oval spegel, fem lådor, höjd ca 189, 118x58 cm

Slitage, färgbortfall

718800

2020-01-13