Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

BORD, nyrokoko-stil, 1900-talets förstahälft, mahognyfanerat, skuren dekor, diameter 85 cm, höjd 55,5 cm.

Bruksslitage

718803

2020-01-13