Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
BORD, nyrokoko-stil, 1900-talets förstahälft, mahognyfanerat, skuren dekor, diameter 85 cm, höjd 55,5 cm.
Bruksslitage
718803
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här