Bo Samuelsson oljemålningar

Bo Samuelsson oljemålningar
Bo Samuelsson oljemålningar
Bo Samuelsson oljemålningar
Bo Samuelsson oljemålningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO SAMUELSSON (född 1957): (3) "En alldeles egen dag", signerade och daterade a tergo 1992 Bo Samuelsson, olja på pannå, vardera ca 25x29,5 cm

718808

2020-01-11